Jarní cena Prahy

příprava bazénu

příprava bazénu

stavba velkoplošné projekční stěny

stavba velkoplošné projekční stěny

sbor rozhodčích na nástupu

sbor rozhodčích na nástupu

.

.

obrátková stěna

obrátková stěna

Peťan Tomášek

Peťan Tomášek

trenér Aleš Zenáhlík

trenér Aleš Zenáhlík

čekání na začátek závodů

čekání na začátek závodů

Bohemácké ležení

Bohemácké ležení

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Tomáš Dvořák

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100Z starší žačky - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z starší žačky - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100P mladší dorostenky - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 100P mladší dorostenky - 1. Adéla Tomášková

tabule na obrátkové stěně

tabule na obrátkové stěně

startovní plošina

startovní plošina

obrátková stěna

obrátková stěna

Terka S.

Terka S.

Adéla T.

Adéla T.

Kuba J.

Kuba J.

vyhlášení 50Z starší žačky - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50Z starší žačky - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50Z starší žáci - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení 50Z starší žáci - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení nejlepší nejmladší žačka - Michaela Trnková (MoP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žačka - Michaela Trnková (MoP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žák - Michal Přibyl (DuP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žák - Michal Přibyl (DuP)

vyhlášení nejlepší mladší žák - Michael Bláha (LoBe)

vyhlášení nejlepší mladší žák - Michael Bláha (LoBe)

vyhlášení nejlepší mladší žačka - Anna Kolářová (MoP)

vyhlášení nejlepší mladší žačka - Anna Kolářová (MoP)

vyhlášení nejlepší starší žák - Martin Švec (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žák - Martin Švec (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žačka - Tereza Kocmoudová (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žačka - Tereza Kocmoudová (RPl)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenec - Tomáš Dvořák (Boh)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenec - Tomáš Dvořák (Boh)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenka - Veronika Malá (LoNy)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenka - Veronika Malá (LoNy)

vyhlášení nejlepší družstvo - USK

vyhlášení nejlepší družstvo - USK

vyhlášení třech nejlepších bodových výkonů závodů

vyhlášení třech nejlepších bodových výkonů závodů

Sobotní trénink v Podolí

13.10. vede K.Šram
20.10. vede J.Srb
27.10. VOLNO

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů