Přehled přihlášek

Vánoční čtyřboj

Přihlášeno lidí:108
Počet startů:470

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
AMBROŽOVÁ Klára (2006)
1150 m motýlek00:43,9512. 11. 2017Praha - Radlice
1350 m znak00:43,1211. 12. 2016Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:52,2922. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,8428. 5. 2017Praha - Eden
19Čtyřboj (4x50)02:58,9922. 6. 2017Praha - Vinohrady
AMBROŽOVÁ Tereza (2010)
1125 m libovolně---
1125 m volný způsob ---
BAREŠOVÁ Berta (2006)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:53,4422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:51,1722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:45,9212. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:11,8122. 6. 2017Praha - Vinohrady
BEJČEK Martin (1998)
1250 m motýlek00:26,665. 11. 2016Jihlava
1450 m znak00:26,9723. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:28,7815. 12. 2016Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,5223. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:54,9022. 12. 2016Praha - Vinohrady
BOHÁČ Patrik (2009)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
BOHOŇKOVÁ Tereza Božena (2010)
1125 m libovolně---
1125 m volný způsob ---
BŘEZINA Tomáš (2003)
1250 m motýlek00:30,8321. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,0028. 10. 2017Kladno
1650 m prsa00:37,6627. 10. 2017Kladno
1850 m volný způsob 00:27,359. 12. 2017Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:12,9222. 6. 2017Praha - Vinohrady
BŘEZINOVÁ Veronika (2006)
1150 m motýlek00:48,2222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:45,6622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:48,8812. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:39,4912. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:09,4122. 6. 2017Praha - Vinohrady
CARDA Jan (2005)
1250 m motýlek00:35,9722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:38,0922. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:43,4722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,5714. 10. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:29,7622. 6. 2017Praha - Vinohrady
CHÁRA Jakub (2006)
1250 m motýlek00:38,0822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,7322. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:48,4922. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,152. 12. 2017Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:40,8722. 6. 2017Praha - Vinohrady
DRAČKA Vojtěch (2003)
1250 m motýlek00:33,8622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:37,009. 12. 2017Prostějov
1650 m prsa00:41,5522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:31,5122. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:25,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
DUBA Aracy Mahulena (2009)
1350 m znak00:54,3322. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:54,4622. 10. 2017Praha - Jedenáctka
19Čtyřboj (4x50)05:23,6022. 6. 2017Praha - Vinohrady
DUBA Kauana Slavka (2009)
1350 m znak00:53,1822. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:50,4522. 6. 2017Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)05:05,4522. 6. 2017Praha - Vinohrady
DUBA Tainara (2005)
1150 m motýlek00:44,3022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,2022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:46,5510. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:34,7311. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:48,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961)
1150 m motýlek00:38,4023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,3023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:44,0023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,7023. 6. 2016Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:38,4023. 6. 2016Praha - Vinohrady
EYBL Václav (2006)
1250 m motýlek00:44,2512. 11. 2017Praha - Radlice
1450 m znak00:44,651. 4. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:51,6022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,6412. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:00,3022. 6. 2017Praha - Vinohrady
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
1150 m motýlek00:44,4622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:40,5011. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1550 m prsa00:51,4822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:36,4422. 6. 2017Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:53,3822. 6. 2017Praha - Vinohrady
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
1150 m motýlek00:56,9322. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:51,0328. 5. 2017Praha - Eden
1550 m prsa00:53,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:44,2428. 5. 2017Praha - Eden
19Čtyřboj (4x50)03:40,0422. 6. 2017Praha - Vinohrady
GEORGIEV Denis (2005)
1250 m motýlek00:50,9022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:45,521. 4. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:51,7922. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:39,451. 4. 2017Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)03:10,2922. 6. 2017Praha - Vinohrady
GEORGIEV Martin (2011)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
1150 m motýlek00:31,0421. 10. 2017Plzeň - Slovany
1350 m znak00:38,1023. 1. 2016Praha - Radlice
1550 m prsa00:38,3023. 1. 2016Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:28,4722. 10. 2017Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)---
GREGOŘICA Jan (2005)
1250 m motýlek01:01,6722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:51,5522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:51,0522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:38,7411. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)03:25,2422. 6. 2017Praha - Vinohrady
GREGOŘICA Václav (2008)
1450 m znak00:58,5422. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1650 m prsa01:00,1922. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1850 m volný způsob 00:59,5822. 10. 2017Praha - Jedenáctka
110Čtyřboj (4x50)05:01,5622. 6. 2017Praha - Vinohrady
GREGOŘICOVÁ Johana (2010)
1125 m libovolně---
1125 m volný způsob ---
HACKL Petr (1988)
1250 m motýlek00:33,9022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1450 m znak00:37,1022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:39,7022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:21,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
HÁJEK Richard (2009)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
HANZAL Jan (1998)
1250 m motýlek00:26,7919. 5. 2017Pardubice
1450 m znak00:26,3223. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,4416. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:24,9016. 12. 2017Zlín
110Čtyřboj (4x50)01:55,3022. 12. 2016Praha - Vinohrady
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
1250 m motýlek00:24,5618. 11. 2016Graz AUT
1450 m znak00:26,4515. 10. 2016Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:28,8923. 9. 2017Chomutov
1850 m volný způsob 00:23,2023. 9. 2017Chomutov
110Čtyřboj (4x50)01:47,1023. 6. 2016Praha - Vinohrady
HEJNÝ Jan (2006)
1450 m znak00:58,6222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa01:02,9122. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:52,9812. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:37,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
HORSKÝ Kryštof (2003)
1250 m motýlek00:30,2022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:32,4022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:38,3022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:28,0211. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:09,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
HRADIL Matěj (2009)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
HRUNEK Tomáš (2001)
1250 m motýlek00:27,3821. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:28,6016. 12. 2017Zlín
1650 m prsa00:31,6116. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:24,9422. 10. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:00,9322. 6. 2017Praha - Vinohrady
HUBIČKA Richard (2003)
1250 m motýlek00:36,5711. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:38,0222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:38,0210. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:31,8411. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:28,7922. 6. 2017Praha - Vinohrady
JUDICKIJ Michal (2004)
1250 m motýlek00:32,849. 12. 2017Trutnov
1450 m znak00:31,519. 12. 2017Trutnov
1650 m prsa00:41,3428. 4. 2017Praha - Podolí
1850 m volný způsob 00:29,9122. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:17,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1150 m motýlek01:06,9022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1350 m znak00:54,0525. 2. 2017České Budějovice
1550 m prsa00:52,8412. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:47,3328. 5. 2017Praha - Eden
19Čtyřboj (4x50)03:53,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
KOPECKÁ Nikola (2001)
1150 m motýlek00:35,8422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:39,2729. 4. 2017Praha - Podolí
1550 m prsa00:41,7820. 10. 2017Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:33,6426. 11. 2016Zlín
19Čtyřboj (4x50)02:36,8622. 6. 2017Praha - Vinohrady
KOTT Šimon (2010)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
KOVAČEVIČ Marko (2005)
1250 m motýlek---
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
KOVÁŘ Daniel (2005)
1250 m motýlek00:45,4222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:46,6622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:44,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,7111. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:55,1822. 6. 2017Praha - Vinohrady
KOZUBEK Tomáš (1998)
1250 m motýlek00:28,682. 6. 2017Praha - Podolí
1450 m znak00:30,6022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:31,4120. 10. 2017Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,5023. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:58,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
KREJČÍ Petr (2009)
1450 m znak01:00,087. 10. 2017Kolín
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:50,7825. 11. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)---
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
1150 m motýlek00:44,6022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1350 m znak00:40,2822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:42,132. 12. 2017Mladá Boleslav
1750 m volný způsob 00:35,0312. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:46,7422. 6. 2017Praha - Vinohrady
KUČERA Petr (1990)
1250 m motýlek00:28,7921. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:30,4122. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:34,1522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:25,5726. 11. 2016Zlín
110Čtyřboj (4x50)01:59,1722. 6. 2017Praha - Vinohrady
KUDRNÁČ Adam (2010)
1450 m znak01:05,517. 10. 2017Kolín
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:57,0322. 10. 2017Praha - Jedenáctka
110Čtyřboj (4x50)---
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
1150 m motýlek00:47,3822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:42,413. 12. 2017Chomutov
1550 m prsa00:52,6014. 10. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:35,2212. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:04,6222. 6. 2017Praha - Vinohrady
LAHODA Jakub (2000)
1250 m motýlek00:26,3821. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:27,3820. 10. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,4116. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:24,4924. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
LAJČUK Leonard (2000)
1250 m motýlek00:31,4421. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,4521. 10. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,9315. 10. 2017Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:27,9422. 10. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
LAPUTKA Valerie (2009)
1350 m znak01:09,1522. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 01:32,6622. 10. 2017Praha - Jedenáctka
19Čtyřboj (4x50)---
LEISKÝ Leander (2005)
1250 m motýlek00:58,2022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1450 m znak00:51,4023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1650 m prsa01:03,7022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:39,7627. 5. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:39,5022. 12. 2016Praha - Vinohrady
LIPŠ Václav (2003)
1250 m motýlek00:33,7321. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:35,1128. 10. 2017Kladno
1650 m prsa00:46,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,7227. 10. 2017Kladno
110Čtyřboj (4x50)02:48,1022. 12. 2016Praha - Vinohrady
LIVERSAGE Sophie (2003)
1150 m motýlek00:33,7210. 12. 2017Prostějov
1350 m znak00:40,827. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:44,177. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:29,5311. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)---
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
1150 m motýlek00:29,389. 7. 2017Praha - Podolí
1350 m znak---
1550 m prsa00:32,4926. 11. 2017Saint-Omer FRA
1750 m volný způsob 00:27,9611. 11. 2016Grande-Synthe FRA
19Čtyřboj (4x50)---
MATĚJKOVÁ Amálie (2005)
1150 m motýlek00:42,4922. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:43,4322. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:47,6722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:36,3811. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:51,5822. 6. 2017Praha - Vinohrady
MERHOUT Marek (2007)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:46,8928. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa01:12,8023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:54,2028. 5. 2017Praha - Eden
110Čtyřboj (4x50)04:53,4022. 12. 2016Praha - Vinohrady
MICHU Sofia Michaela (2009)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
MOLÁČEK Jan (2002)
1250 m motýlek00:33,4422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:34,482. 6. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:40,4522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,042. 6. 2017Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)02:18,1622. 6. 2017Praha - Vinohrady
NAMYSLOV Jiří (1992)
1250 m motýlek00:32,1022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1450 m znak00:34,2022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:33,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:27,3022. 12. 2016Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:07,4022. 12. 2016Praha - Vinohrady
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
1350 m znak00:59,6422. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 01:08,3722. 10. 2017Praha - Jedenáctka
19Čtyřboj (4x50)---
NOLL David (1999)
1250 m motýlek00:24,4618. 12. 2016Plzeň - Slovany
1450 m znak00:28,5826. 11. 2016Zlín
1650 m prsa00:31,3216. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:23,4518. 12. 2016Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:07,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1150 m motýlek00:44,0311. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1350 m znak00:40,3111. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1550 m prsa00:48,6410. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:33,0311. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)---
PĚGŘIM Kristian (2005)
1250 m motýlek00:49,4822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:52,0411. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1650 m prsa00:51,322. 6. 2017Praha - Podolí
1850 m volný způsob 00:42,1611. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)03:32,5322. 6. 2017Praha - Vinohrady
PĚGŘIM Marko (2002)
1250 m motýlek00:31,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:33,8022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:34,7320. 10. 2017Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:27,8522. 10. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:09,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:40,751. 4. 2017Praha - Podolí
1550 m prsa00:52,9013. 11. 2016Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:34,2611. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
1150 m motýlek00:30,3921. 10. 2017Plzeň - Slovany
1350 m znak00:32,3516. 12. 2017Zlín
1550 m prsa00:38,7022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9223. 11. 2017Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:13,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
RATAJSKÁ Beáta (2007)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:57,6712. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
1150 m motýlek00:59,9022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:52,2022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:56,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:37,3812. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:37,7022. 6. 2017Praha - Vinohrady
SEDLÁČEK Max (2006)
1250 m motýlek00:40,4722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,422. 12. 2017Mladá Boleslav
1650 m prsa00:52,537. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1850 m volný způsob 00:35,163. 12. 2017Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:57,2222. 6. 2017Praha - Vinohrady
SEMANOVÁ Anna (2006)
1150 m motýlek00:42,7022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:39,8122. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:46,8522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,0712. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:44,5522. 6. 2017Praha - Vinohrady
ŠIMSA Ondřej (2006)
1250 m motýlek00:55,267. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1450 m znak00:44,3012. 11. 2017Praha - Radlice
1650 m prsa00:55,807. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1850 m volný způsob 00:38,0412. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:18,5822. 6. 2017Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
1250 m motýlek00:47,102. 12. 2017Mladá Boleslav
1450 m znak00:45,501. 4. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:53,807. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1850 m volný způsob 00:35,9312. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:13,5222. 6. 2017Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1150 m motýlek00:38,567. 10. 2017Kolín
1350 m znak00:41,5710. 6. 2017Kutná Hora
1550 m prsa00:53,6122. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:36,047. 10. 2017Kolín
19Čtyřboj (4x50)03:00,9122. 6. 2017Praha - Vinohrady
SMETANA Ondřej (1988)
1250 m motýlek00:28,9826. 11. 2016Zlín
1450 m znak00:32,2427. 11. 2016Zlín
1650 m prsa00:39,1023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:28,2023. 6. 2016Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:09,6023. 6. 2016Praha - Vinohrady
SPUSTA Simon (2010)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
SRB Niko (2013)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
SRB Štěpán (2004)
1250 m motýlek00:43,2622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:38,5810. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1650 m prsa00:45,867. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1850 m volný způsob 00:30,7111. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:46,9422. 6. 2017Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Helena (2007)
1150 m motýlek00:57,7022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1350 m znak00:52,6628. 5. 2017Praha - Eden
1550 m prsa00:55,6828. 5. 2017Praha - Eden
1750 m volný způsob 00:44,801. 4. 2017Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:38,2322. 6. 2017Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Mia (2010)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 01:03,6822. 6. 2017Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)---
ŠTĚRBA Pavel (1954)
1250 m motýlek00:38,9012. 3. 2016Brno - Lesná
1450 m znak00:40,8711. 11. 2017Česká Lípa
1650 m prsa00:41,9012. 3. 2016Brno - Lesná
1850 m volný způsob 00:34,7012. 3. 2016Brno - Lesná
110Čtyřboj (4x50)---
STRELKOVSKYY Bogdan (2004)
1250 m motýlek00:37,8911. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:40,861. 4. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:41,3615. 10. 2017Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:31,0311. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:46,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:48,9422. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1650 m prsa01:03,4213. 5. 2017Ústí nad Labem
1850 m volný způsob 00:41,705. 3. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)04:39,0022. 12. 2016Praha - Vinohrady
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
1150 m motýlek00:32,3522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:39,697. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:40,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:31,5511. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:24,8822. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODA Tobiáš (2002)
1250 m motýlek00:33,3328. 10. 2017Kladno
1450 m znak00:33,7328. 10. 2017Kladno
1650 m prsa00:41,7522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,7427. 10. 2017Kladno
110Čtyřboj (4x50)02:22,8322. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
1350 m znak00:57,2322. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:51,5912. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:50,4412. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:22,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Elen (2007)
1150 m motýlek00:50,2514. 10. 2017Litvínov
1350 m znak00:47,6628. 5. 2017Praha - Eden
1550 m prsa00:55,8514. 10. 2017Litvínov
1750 m volný způsob 00:41,3312. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:17,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
1150 m motýlek00:46,7522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:50,0222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:51,8810. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:36,9511. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)03:10,5222. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
1150 m motýlek00:58,1622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:52,231. 4. 2017Praha - Podolí
1550 m prsa00:51,5512. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:42,1312. 11. 2017Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:30,0422. 6. 2017Praha - Vinohrady
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1150 m motýlek00:37,403. 12. 2017Mladá Boleslav
1350 m znak00:41,1215. 10. 2017Praha - Radlice
1550 m prsa00:39,582. 12. 2017Mladá Boleslav
1750 m volný způsob 00:32,547. 10. 2017Plzeň - Radbuza
19Čtyřboj (4x50)---
TÁBORSKÁ Adéla (2008)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:56,331. 4. 2017Praha - Podolí
1550 m prsa01:16,0023. 6. 2016Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,3522. 6. 2017Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:45,7022. 6. 2017Praha - Vinohrady
TÁBORSKÝ Matyáš (2005)
1250 m motýlek00:45,8022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1450 m znak00:45,9811. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1650 m prsa00:51,2422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:34,7011. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)03:00,7822. 6. 2017Praha - Vinohrady
TAVANTZIS Evangelos Ermis (2005)
1250 m motýlek00:39,9022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:41,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:47,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:43,5022. 6. 2017Praha - Vinohrady
TOLSTYKH Daniyil (2007)
1450 m znak00:56,2512. 11. 2017Praha - Radlice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:51,4012. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)---
VASILJEV Adam (2007)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:49,7828. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa01:00,3522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:50,3628. 5. 2017Praha - Eden
110Čtyřboj (4x50)04:23,3422. 6. 2017Praha - Vinohrady
VÍT Maxmilián (2003)
1250 m motýlek00:32,0522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:31,551. 4. 2017Praha - Podolí
1650 m prsa00:36,4322. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:26,559. 12. 2017Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:07,9422. 6. 2017Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
1150 m motýlek00:40,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,7722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:45,3122. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:33,4011. 11. 2017Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:41,4422. 6. 2017Praha - Vinohrady
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:49,0622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:43,623. 12. 2017Chomutov
1550 m prsa00:47,202. 12. 2017Chomutov
1750 m volný způsob 00:38,8717. 6. 2017Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)03:06,1322. 6. 2017Praha - Vinohrady
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
1225 m libovolně---
1225 m volný způsob ---
VRÁNA Miroslav (2001)
1250 m motýlek00:31,3422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1450 m znak00:34,4728. 10. 2017Kladno
1650 m prsa00:35,1022. 12. 2016Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:28,0028. 10. 2016Kladno
110Čtyřboj (4x50)02:11,1422. 6. 2017Praha - Vinohrady
VRÁNEK Matyáš (2007)
1450 m znak00:57,7928. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa01:01,6722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:51,9012. 11. 2017Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:44,9222. 6. 2017Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1250 m motýlek00:40,3111. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:38,9422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:45,7722. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:33,0411. 11. 2017Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:39,3822. 6. 2017Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:44,9222. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:42,2412. 11. 2017Praha - Radlice
1550 m prsa00:51,3622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:35,792. 12. 2017Chomutov
19Čtyřboj (4x50)02:58,8522. 6. 2017Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
1125 m libovolně---
1125 m volný způsob ---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
1350 m znak00:54,0322. 10. 2017Praha - Jedenáctka
1550 m prsa01:12,9822. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,3110. 6. 2017Kutná Hora
19Čtyřboj (4x50)04:50,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
1150 m motýlek00:32,0929. 4. 2017Praha - Podolí
1350 m znak00:33,6315. 12. 2016Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:41,7522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:29,9025. 3. 2017Litvínov
19Čtyřboj (4x50)02:21,2722. 6. 2017Praha - Vinohrady
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1150 m motýlek00:44,7812. 11. 2017Praha - Radlice
1350 m znak00:40,353. 12. 2017Chomutov
1550 m prsa00:43,482. 12. 2017Chomutov
1750 m volný způsob 00:37,761. 4. 2017Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:55,9022. 6. 2017Praha - Vinohrady

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

BERANOVÁ Julie (2007)
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
CHÁROVÁ Lucie (2009)
CIGLEROVÁ Karolína (2012)
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
GACEK Natalie (2006)
GALLO Ema (2010)
HEJNÁ Julie (2010)
HORSKÁ Kristýna (1997)
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
KUKAČKOVÁ Laura (2006)
LUMASSI Daniel (2005)
MARTANOVÁ Vendula (2006)
NOVÁK Leopold (2005)
NOVÁK Petr (1996)
RUNDGREN Gabriel (2008)
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
ŠMEHIL Damián (2012)
ŠMEHILOVÁ Klára (2008)
ŠRÁMEK Antonín (2006)
STEHLÍK Jan (2009)
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
STRELKOVSKYY Dmytriy (2008)
STRELKOVSKYY Yaroslav (2006)
ŠUBA Vincent (2006)
SVOBODOVÁ Klára (2005)
TICHÝ Václav (2010)
TIKOVSKÝ Denis (2005)
Sobotní trénink v Podolí

10.11. VOLNO
17.11. vede P.Greipel
24.11. vede J.Srb

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů